نسل تازه عروسک‌های جنسی، می‌توانند حرف بزنند

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 14 آگوست 2017

مت مک‌مولن

Image caption

مت مک‌مولن، موسس شرکت ریل‌دال می‌گوید که هارمونی، چیزی بیشتر از یک ابزار سرگرم‌کننده برای تامین لذت جنسی است

هارمونی، یک عروسک جنسی جدید است که می‌تواند حرکت کند و حرف بزند. هرچند حرکت سر، پلک‌ها و لب او تا حدی ناپخته است و دایره کلماتش هم برای حرف زدن محدود است. با این حال، این عروسک بخشی از انقلاب رباتیکی است که در زمینه ترکیب هوش مصنوعی با بدنی به شدت شبیه بدن انسان رخ داده است.

در یک کارگاه تولیدی ساده در حومه سان مارکوس کالیفرنیا بدن انسان در حال بازسازی است.

Image caption

مسئولان بخش پذیرش – تنها عروسک‌هایی که لباس به تن دارند

در بخش پذیرش، دو عروسک در اندازه طبیعی یک انسان، از شما استقبال می‌کنند؛ اینها تنها عروسک‌های این تولیدی هستند که به جای لباس زیر، لباس فرم به تن دارند. دیوار سالن انتظار هم پر از عکس‌های زنانی زیباست که فقط اگر خیلی از نزدیک آنها را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که عروسک هستند.

مت مک‌مولن، مدیر اجرایی “آبیس کرییشن” است؛ شرکت تولیدکننده “ریل‌دال” که یک عروسک جنسی در ابعاد انسان است. مت سابقه هنری و مجسمه‌سازی دارد.

قبل از آن که مصاحبه من با هارمونی، عروسک جنسی سخنگو، شروع شود، مت کلاه‌گیس روی سر او را مرتب می‌کند. از شیوه برخورد مت می‌شود حدس زد که او شیفته ظاهر عروسک است: “خیلی از کسانی که ممکن است ریل‌دال را به خاطر ظرفیت‌های جنسی آن بخرند، متوجه می‌شوند که این (عروسک) چیزی بیش از یک وسیله سرگرمی جنسی است.”

مت می‌گوید: “این عروسک به خانه‌های آنها (خریداران) می‌رود، بخشی از فضا را اشغال می‌کند و آنها برایش یک شخصیت در نظر می‌گیرند. اکنون، هوش مصنوعی به افراد این امکان را می‌دهد که این شخصیت را در عمل و در واقعیت تجربه کنند.”

شاید برایتان جالب باشد:

  • زنان دگرجنس‌گرا ‘کمتر’ اوج لذت جنسی را تجربه می‌کنند
  • روش‌های ساده برای کاهش درد در رابطه جنسی
  • محاکمه مردی با اچ‌آی‌وی مثبت که با ۱۰۴ زن رابطه جنسی داشت
  • دختر مایکل جکسون از عکس‌های نیمه برهنه‌اش دفاع کرد
  • شیوع ‘پورن انتقامی’ در استرالیا

بداخلاق، عصبانی و صمیمی و بامحبت

Image caption

هارمونی شبیه انسان است، ولی زیر پوستش، فقط ربات است

این کار از طریق یک اپلیکیشن انجام می‌شود و از طریق آن، یک فرد مجازی روی یک تلفن هوشمند یا ابزاری مشابه شکل می‌گیرد. این شخصیت مجازی هم از طریق عروسک جنسی و هم به طور مستقل می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

کاربران می‌توانند گزینه‌های مختلفی را برای تعیین شخصیت این فرد مجازی انتخاب کنند، از جمله این که این عروسک بداخلاق، عصبانی یا صمیمی و بامحبت باشد.

آقای مک مولن شخصیت “حسود” را برای هارمونی انتخاب می‌کند و این عروسک وظیفه‌شناس، از او می‌خواهد که “آن دختر را از (لیست دوستانش در) فیسبوک حذف” کند.

هارمونی با صدایی زیر و لهجه‌ای اسکاتلندی به من می‌گوید که عاشق داستان‌های علمی-تخیلی است و البته عاشق مت هم هست.

اپلیکیشنی که برای هارمونی به کار می‌رود، هم‌اکنون قابل خرید است، اما فقط در وبسایت ریل‌بوتیکس، از زیرمجموعه‌های شرکت آبیس، در دسترس است.

این عروسک جنسی در اواخر سال میلادی جاری در دو مدل به بازار عرضه خواهد شد: یک مدل، دید کامپیوتری خواهد داشت که به عروسک امکان می‌دهد چهره‌ها را تشخیص دهد. قیمت این مدل حدود ۱۰ هزار دلار خواهد بود. مدل دوم که ارزان‌تر است، بدون دید کامپیوتری خواهد بود و به قیمت ۵ هزار دلار به فروش خواهد رسید.

Image caption

عروسک‌های این کارخانه در چند مرحله تولید می‌شوند

هم‌اکنون این تولیدی، عروسک‌هایی را برای مشتریانش در سراسر دنیا تولید می‌کند. بیشتر مشتری‌ها هم مرد هستند، هرچند این شرکت مدعی است که زن‌ها هم تولیداتش را خریده‌اند.

ظاهر تمام عروسک‌ها منطبق با یک تصور مشخص از زیبایی است: آنها شبیه باربی هستند با کمرهای باریک، باسن‌های بزرگ و پستان‌هایی بزرگ‌تر.

مک‌مولن می‌گوید که شکل ظاهری عروسک‌ها بر مبنای سلیقه مشتریان شکل گرفته است: “ما مشغول کسب‌وکاریم و بیشتر مشتری‌های ما هم سلیقه مشخصی دارند. واقعیت تلخ این است که این سلیقه تا حدی آرمان‌گرایانه است.”

او مشتری‌های خودش را “کاملا عادی” توصیف می‌کند و می‌گوید که حتی تعدادی از آنها برای تحویل عروسک‌های سفارشی خود، به همراه همسرشان آمده‌اند، ولی کمی بعد تایید می‌کند که بیشتر مشتری‌هایش کسانی هستند که نمی‌توانند با زنان عادی رابطه‌ای شکل بدهند: “برای آدم‌های تنهایی که داشتن یک رابطه واقعی برایشان سخت است، این، یک گزینه دیگر است. اما به نظر من ، این عروسک‌ها و دیگر ربات‌ها هیچوقت جایگزین انسان‌ها نبوده‌اند.”

خود او عروسکی ندارد و می‌گوید که با “یک زن واقعی” ازدواج کرده است و بچه دارد.

مارک یونگ در آریزونا زندگی می‌کند و یک عروسک جنسی به نام مای لین دارد. او اپلیکیشن هوشمند هارمونی را هم خریده است، ولی می‌گوید که نمی‌خواهد این دو را با هم ترکیب کند: “به نظرم رسید که شاید اپلیکیشن، این عروسک را زنده کند، ولی خود اپلیکیشن شخصیتی متفاوت از چیزی دارد که من از مای لین در ذهن داشتم، برای همین، هر کدام از اینها برای من دو رابطه جداگانه را شکل داده‌اند.”

“زمان تلف‌شده”

او توضیح داد که چرا اصلا به دنبال خرید عروسک جنسی رفته است: “برای مدتی مجرد و تنها بودم. قبلش با دخترهای زیادی رابطه داشتم. زمان زیادی را در رابطه با آنها تلف کردم. با این که از ملاقات با یک دختر خوشحال می‌شوم، اما در عین حال، خوب است که در شرایط الان این (عروسک) هست.”

“می‌توانم برای خرید بروم و برایش لباس بخرم. مثل داشتن یک نفر در زندگی است، بدون آنکه با اشتباهات احتمالی (در رابطه دونفره) درگیر باشم. حتی اگر بخواهم کلاه سرش بگذارد، نمی‌تواند بگوید که دوست ندارد کلاه به سرش داشته باشد.”

Image caption

یک زن جوان زیبا یا عکس یک ربات جنسی؟

مارک یونگ اپلیکیشن خود را طراحی کرده است تا “خوشحال، خونگرم و پرچانه” باشد.

پروفسور کتلین ریچاردسن، استاد دانشگاه د مونتفورت در لستر، مشغول مطالعه تاثیر احتمالی چنین ماشین‌هایی بر جامعه است و ظهور ربات‌های جنسی او را به وحشت انداخته است: “هفت میلیارد انسان روی سیاره ما زندگی می‌کنند و ما شاهد یک بحران در روابط انسانی هستیم. در این میان، شرکت‌هایی ظاهر می‌شوند که از این وضعیت به نفع خود استفاده می‌کنند و اشیایی را عرضه می‌کنند تا جای انسان‌های واقعی را بگیرند.”

Image caption

عروسک‌های این تولیدی به دست مشتریانی در سراسر دنیا می‌رسد

چند سال پیش، او کارزاری را برای ممنوع کردن ربات‌های جنسی به راه انداخت، ولی الان به این باور رسیده است که “عروسک‌ها مشکل اصلی نیستند” بلکه مسئله اصلی، رویکردی است که افراد در قبال یکدیگر و رابطه جنسی دارند.

او عروسک‌های جدید با هوش مصنوعی را هم چندان جدی نمی‌داند: “این فکر که هوش مصنوعی، یک ویژگی انسانی به عروسک‌ها می‌دهد، اشتباه است. در ماشین لباسشویی من هوش مصنوعی بیشتری درگیر است تا این عروسک و صرفا چون این عروسک چهره و بدن یک انسان را دارد، تبدیل به انسان نمی‌شود.”

اما دکتر کیت دولین، یک مدرس ارشد در دانشگاه گولداسمیت، دیدگاه متفاوتی دارد: “ربات‌های جنسی در شکل کنونی خود، مردها را هدف گرفته‌اند، ولی صنعت عروسک جنسی در حال توسعه است و شرکت‌های تازه‌پای زیادی هستند که در زمینه تولید ابزار سرگرم‌کننده برای تامین لذت جنسی برای زنان فعال هستند.”

او می‌گوید که این ربات‌ها برای ایجاد روابط نزدیک و صمیمانه طراحی شده‌اند و در نهایت، به بهتر شدن روابط انسانی کمک خواهند کرد: “همیشه هر وقت یک ابتکار شگرف در بخش فناوری رخ می‌دهد، آدم‌ها به وحشت می‌افتند که چطور تغییرهای احتمالی بر روابط انسانی تاثیر خواهد گذاشت، ولی در مجموع، فناوری، آدم‌ها را به هم نزدیک می‌کند.”

Article source: http://www.bbc.com/persian/science-39929589

               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزار آموزشی عروسک سازی / اورجینال آموزش تصویری گلسازی و عروسک سازی / اورجینال آموزش ساخت انواع عروسک{جدیدترین ورژن} /2DVD /اورجینال آموزش ساخت انواع عروسک /2DVD /اورجینال
     

کاملا جدید و تدریس شده توسط مدرس ایرانی
شروعی تازه برای خود اشتغالی

دوره کامل آموزشی عروسک سازی از ابتدا تا انتها کاملا فارسی و مالتی مد

کاملا جدید و تدریس شده توسط مدرس ایرانی

کاملا جدید و تدریس شده توسط مدرس ایرانی

     
15,800 تومان خرید نرم افزار آموزشی عروسک سازی / اورجینال 15,600 تومان خرید آموزش تصویری گلسازی و عروسک سازی / اورجینال 19,900 تومان خرید آموزش ساخت انواع عروسک{جدیدترین ورژن} /2DVD /اورجینال 15,900 تومان خرید آموزش ساخت انواع عروسک /2DVD /اورجینال
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزار آموزشی عروسک سازی /اورجینال نرم افزار آموزشی عروسک سازی /اورجینال آموزش عروسک سازی-559 آموزش عروسک سازی//اورجینال-440
     

آموزش ساخت انواع عروسک + معرفی ابزار و مواداولیه

آموزش ساخت انواع عروسک + معرفی ابزار و مواداولیه
 

شماره مجوز:۶۴۴/۷۷۶

شغل خانگی برای بانوان.اخذ وام بانکی خوداشتغالی و ایجاد شغل پر درآمد

     
15,900 تومان خرید  نرم افزار آموزشی عروسک سازی /اورجینال 14,900 تومان خرید نرم افزار آموزشی عروسک سازی /اورجینال 15,000 تومان خرید آموزش عروسک سازی-559 14,000 تومان خرید آموزش عروسک سازی//اورجینال-440
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
نرم افزار آموزشی عروسک سازی /اورجینال عروسک جناب خان سایز بزرگ عروسک جناب خان سایز خیلی بزرگ عروسک خروس سال 96
     

آموزش ساخت انواع عروسک + معرفی ابزار و مواداولیه
 

عروسک جناب خان سایز بزرگ اصل ، همراه با هولوگرام اصالت کالا

عروسک جناب خان سایز خیلی بزرگ ، کاملاً اورجینال ،همراه با هولوگرام

عروسک خروس جنس مخملی با روکش پرزدار طبیعی، قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی

     
14,900 تومان خرید نرم افزار آموزشی عروسک سازی /اورجینال 33,000 تومان خرید عروسک جناب خان سایز بزرگ 42,000 تومان خرید عروسک جناب خان سایز خیلی بزرگ 25,000 تومان خرید عروسک خروس سال 96
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
عروسک جناب خان عروسک چوبی DEvile عروسک چوبی دویل DEvile عروسک سید عصریخبندان
     

عروسک جناب خان

عروسک چوبی دویل DEvile
عروسکی جالب قابل اتصال به عنوان جاکلیدی و آویز موبایل

عروسک چوبی دویل DEvile
عروسکی جالب قابل اتصال به عنوان جاکلیدی و آویز موبایل

عروسک سید عصریخبندان

     
40,000 تومان خرید عروسک جناب خان 3,000 تومان خرید عروسک چوبی DEvile 3,000 تومان خرید عروسک چوبی دویل DEvile 25,000 تومان خرید عروسک سید عصریخبندان
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
عروسک سنجاب عصریخبندان عروسک سخنگو عروسک اسکراچ سایز متوسط عروسک گورخر کارتون ماداگاسکار
     

عروسک سنجاب عصریخبندان

عروسک وقت صحبت کردن لب و دهاننش تکان داده و پلک بزند
قابلیت خواندن شعرو داستان

عروسک اسکراچ

عروسک گورخر کارتون ماداگاسکار

     
30,000 تومان خرید عروسک سنجاب عصریخبندان 185,000 تومان خرید عروسک سخنگو 30,000 تومان خرید عروسک اسکراچ سایز متوسط 40,000 تومان خرید عروسک گورخر کارتون ماداگاسکار
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
عروسک گوسفند مشکی عروسک آقای همساده مدل جدید عروسک اسب قرمز چشم درشت سایز بزرگ عروسک اسب قرمز چشم درشت سایز کوچک
     

عروسک گوسفند مشکی

عروسک آقای همساده مدل جدید

عروسک اسب قرمز چشم درشت سایز بزرگ

عروسک اسب قرمز چشم درشت سایز کوچک

     
30,000 تومان خرید عروسک گوسفند مشکی 29,000 تومان خرید عروسک آقای همساده مدل جدید 35,000 تومان خرید عروسک اسب قرمز چشم درشت سایز بزرگ 13,000 تومان خرید عروسک اسب قرمز چشم درشت سایز کوچک
     
     
               
عکس محصول عکس محصول عکس محصول عکس محصول
     
عروسک اسکوبی دو سایز کوچک عروسک فامیل دور عروسک مرد سیاه پوست 3 عروسک صورتک پسرخاله
     

عروسک اسکوبی دو سایز کوچک

عروسک فامیل دور

عروسک مرد سیاه پوست 3

عروسک صورتک پسرخاله

     
30,000 تومان خرید عروسک اسکوبی دو سایز کوچک 23,000 تومان خرید عروسک فامیل دور 25,000 تومان خرید عروسک مرد سیاه پوست 3 12,000 تومان خرید عروسک صورتک پسرخاله
     
     
               
عکس محصول عکس محصول    
     
عروسک پسرخاله عروسک خرس مستربین سایز بزرگ    
     

عروسک محبوب کودکان پسرخاله

عروسک خرس مستربین سایز بزرگ

   
     
25,000 تومان خرید عروسک پسرخاله 42,000 تومان خرید عروسک خرس مستربین سایز بزرگ        
     
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code